YUNAN ADALARI VE MUHTESEM TÜRKİYE TURLARI

Heredot'un "Dünya'nın en güzel gökyüzüne sahip" dediği Marmaris'ten Yunan Adaları'na kadar,3000 yıllık tarihi geçmişe sahip koylarında tatilinizi büyülenmiş gibi geçireceğinizi vaad ediyoruz.Kıyı Ege'ye özgü kekik kokan muhteşem yemekleri ile içkinizi yudumlarken,bir taraftan da gün batımını izleyecek bir taraftan da güneşle denizin aşk dolu dansını izleyeceksiniz.En yüksek kalitede sunduğumuz yat turları ile Ege ve Akdeniz'in cennetten parça olan koylarına sizinle beraber yelken açıyoruz.
Hiç bitmesin diye dua edeceğiniz deniz yolculuğumuzda,doğa ve eğlencenin müthiş birleşimini yaşama fırsatı bulacaksınız.
Her geçen gün kalite çıtamızı yükseltmekle beraber yurtiçinde ve yurtdışında da kalitemizi ispat etmekteyiz.BBC'nin yapımcıları.NATO'dan generaller,çeşitli yerli ve yabancı üst düzey görevlilerle beraber en son olarak ta sayın Başbakanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN,ailesi ve yakın çevresiyle beraber,Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanımız Ali Babacan da misafirlerimiz arasında yer almaktadır.

TÜM TURLARIMIZIN İÇERİĞİ

- Her gün 3 öğün muhteşem yemekler, 5 çayları v.s.
- Kaptan,gemici,aşçı ve miçodan oluşan yat görevlileri.
- Ücretsiz rüzgar sörfü,deniz gözlüğü ve balık avlamak için metaryaller.
- Sıcak su.
- Dalaman ve Bodrum Havaalanı'dan ücretsiz transfer ( 4 kişi ve üzeri )
Ayrıca yatlarımızın her kabininde çift kişilik yatak,banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

BİZİMLE MUHTEŞEM BİR YOLCULUĞA KATILMAK İÇİN

Yolculuğa çıkmak isteğiniz ayı ve haftayı belirledikten sonra bizimle haberleşmek ve gezi ücretini %30'nu kaparo olarak göndermek.
Ayrıca barımızdan yararlanacagınız içkiler ekstra olup, tur sonunda bizzat yat görevlisine ödenmektedir.